تبلیغات

چگونه برای طراحی یک عروسی زیبا در جنوب در ریچموند، ویرجینیا

۰
باغ های سنتی انگلیسی به جشن عروسی عجیب و غریب جنوب در ریچموند ویرجینیا می روند. مقصد این منزل تاریخی Mankin است که املاک از 1903 است که در آن شما می توانید یک عروسی در فضای باز در باغ های انگلیسی داشته باشید و یا اگر شما در داخل یک گالری اروپایی پرنعمت به تازگی بازسازی شده ترجیح داده اید. پس از مراسم، پذیرایی در غرفه پذیرش پذیرفته شده در High Peak برگزار می شود.

با تمام این امکانات موجود برای زن و شوهر و حزب عروسی، یکی می پرسد بهترین راه برای شروع برنامه ریزی چیست؟ به ویژه، عمارت مینکین تاریخی یک تیم برنامه ریزی عروسی داخلی ارائه می دهد که در بسته های مختلف ارائه می شود که می تواند شامل یک دی جی باشد؛ برنامه ریز عروسی در محل؛ دکوراسیون پذیرش؛ محل اقامت شبانه روزانه تا 16 نفر؛ و صبح روز بعد صبح برای 16 مهمان شب بخیر. پائولا کلارک رامیرز، مالک همسایه می گوید: "هدف ما ایجاد یک فضای جادویی برای جشن گرفتن زندگی و عشق است." این مجموعه ها برای کسانی که برنامه ریزی عروسی جدید را تجربه می کنند، تجربه ای را که می تواند حیرت آور ترین و حیرت انگیزترین رویداد زندگی اش باشد را تسهیل می کند.


تصاویر زیبا برای زوج ها در روز عروسی خود مهم است، بنابراین پیدا کردن مکان هایی که ظرافت زنانه را به ارمغان می آورد و همچنین بازی کردن محل برگزاری مهم است. به عنوان مثال، ویلی و تارا چند عکس حرفه ای گرفته شده توسط اناماری ایکینز داشتند.
+ نوشته شده توسط Bouchra در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: wedding
نوشته‌های اخیر